web-ДИЗАЙН, редизайн САЙТІВ

Ваш сайт не досить виразний? А може дизайн вашого сайту застарів? Команда наших креативних дизайнерів допоможе в створенні унікального дизайну сайту, який принесе вам прибуток. При розробці дизайну сайту орієнтуємося безпосередньо на цільову аудиторію, на певну групу користувачів.

У ході роботи: продумуємо колірну гаму, виділяємо важливі сторінки, змістовні блоки, навігаційні елементи. У необхідних випадках розробляємо адаптивний веб дизайн сайту.

Адаптивний дизайн сайту

Завдання адаптивного дизайну — однаково виглядати у всіх браузерах, підбудуватися під кожний гаджет, пристрій. Дизайн веб сайтів реалізуємо повністю відповідно до вимог і очікування замовника. Величезну увагу приділяємо стилістичному оформленню.

Важливим аспектом нашої компанії є те, що робота повинна бути виконана акуратно!

Якісне створення дизайну для web сайту

Для того, щоб створити якісний web-дизайн, необхідно зібрати всю інформацію від вас, уточнюючи при цьому: «Яким ви бачите дизайн веб сайту?», «Які блоки прагнете бачити?», «Які кольори обрати за основу?» та інше.

Важливо при розробці дизайну сайту, щоб інформація легко сприймалася відвідувачем, а корисний простір сайту розподілявся як можна ефективніше.

Наша компанія надає послуги по створенню й розробці дизайну сайту.

Послуги дизайн сайту:

Дизайн веб сайтів — це не просте малювання, це аналітика (більше думати, чим робити).

Виготовляємо веб дизайн будь-якої складності, гарантуючи зі своєї сторони професіоналізм у цій справі.

Для чого потрібний дизайн веб сайтів?

Веб дизайн сайтів потрібний для підвищення лояльності відвідувачів.

На гарному сайті хочеться переглядати зображення, оформлення, тексти. Гарний візуальний образ сайту безсумнівно залучить ваших потенційних клієнтів, що, властиво, і вигідно для вас.

Ми пропонуємо розробку унікального веб дизайну з нуля або ж редизайн існуючого сайту (корективи, виходячи із чек-аркуша).

Питання, що часто задаються, клієнтів перед створенням дизайну сайту

Досить актуальним питанням для багатьох є вартість розробки веб дизайну. Безумовно, усе залежить від складності і якості дизайну сайту. Далеко не всі розуміють, що відразу відповістити на дане запитання неможливо.

Фактично веб дизайн сайту має якусь схожість зі співбесідою в новій компанії. Ви оглядаєте неозброєним оком офіс, потім слухаєте роботодавця й чекаєте кульмінаційного моменту відносно заробітної плати. І кожний з нас має на увазі, що оплата праці буде залежить від виконуваних обсягів. Аналогічна ситуація й у розробці дизайну: наші веб-дизайнери відштовхуються тільки сугубо від завдань сайту й від переваг «свого відвідувача».

Замовте послугу дизайн сайту за телефонами +38 067 280 18 30, +38 095 947 70 53  або залишіть заявку в нас на сайті

Наші роботи

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua