СТВОРЕННЯ landing page

Якщо ви переслідуєте одну єдину мету створення сайту - одержання клієнтів з інтернету, то створення промо сайту (односторінкового сайту або landing page) найбільш правильний вибір. Оскільки єдина дія, яку можуть зробити відвідувачі на такому сайті - звернення до вашої компанії.

Що таке промо сайт або landing page?

Промо (анг. Promo - рекламний). Його ціль - вплив на певну частину цільової аудиторії в рамках проведення рекламної кампанії із продажу одного продукту або послуги компанії.

Промо сайт складається всього з однієї сторінки. Його ще називають односторінковий сайт, односторінник або landing page (лендинг пейдж - посадкова сторінка).

Промо сайт суттєво відрізняється від інших варіантів сайтів. Він не несе ніякої інформації про компанію, її досягнення й історії становлення. Промо сайт спрямований на продаж і просування певного товару в інтернеті. Він прекрасно підійде, якщо ваша компанія налагоджує випуск певного товару, який потребує того, щоб про нього довідався світ. Інформацію про нове парфюме, марку кави або чаю, автомобіля або будь-якої послуги можна піднести у вигляді односторінкового сайту.

Кому потрібно створення односторінкового сайту?

Для тих, кому необхідно розв'язати завдання, які не під силу звичайним сайтам:

Переваги створення landing page

Сайти, що складаються із безлічі сторінок носять більш іміджевий і інформаційний характер і вони переслідують інші цілі. Якщо ж ваша мета продати ОДНУ конкретну послугу або товар вашої компанії, то створення landing page найбільш підходящий варіант.

Також односторінкові сайти дозволяють перевірити попит на конкретну послугу або товар. Оскільки вони коштують набагато дешевше звичайних сайтів і створити односторінник можна набагато швидше.

Тестування акцій і пропозицій

Крім швидкого запуску, landing page дає більшу гнучкість. Можна створити декілька однакових промо сайтів одмінних акцією або пропозицією й зважити, на яку акцію або пропозицію відгукнуться більше відвідувачів.

Для проведення такого виміру використовують спліт-тести або A/ B-Тести. Створюються дві версії односторінкового сайту й трафік (відвідувачі) розбиваються рівномірно по сторінках. Завдяки чому можна вибрати кращу сторінку й заощадити час.

Чому в нас?

Розробку сайту даного типу не слід довіряти непрофесіоналам. Адже від того, яким буде дизайн промо сайту, його наповнення й клиєнтоорієтованість будуть залежати продажі, а головне імідж вашої фірми.

Створити промо сайт ви можете в нашій веб-студії. Ми маємо достатній досвід у зазначеній сфері й знаємо, як догодити нашим клієнтам і їх покупцям.

Якщо ви склали певну картину вашого майбутнього сайту або ж ви чекаєте запропонованих ідей – сміло звертайтеся до нас. Ми з радістю втілимо будь-які, навіть самі сміливі задуми, які допоможуть вашій фірмі зміцнитися на ринку й одержати бажаний дохід.

Що включає Landing Page?

Скільки коштує створення landing page?

Щоб довідатися точну вартість створення односторінкового сайту — звертайтеся до нас по телефонах +38 067 280 18 30, +38 095 947 70 53  або залишіть заявку в нас на сайті.

 

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua