СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

Ви прагнете продавати товари в незалежності від того в якому регіоні перебувають люди, автоматизувати свої бізнес-процеси або використовувати які-небудь можливості, які відкриває перед вами інтернет?

Створення інтернет магазину « під ключ» дасть вам незалежність від місцезнаходження вашого складу й віддаленості від нього ваших покупців. Сьогодні усе більше й більше людей купують в інтернет-магазинах різні товари, тому що це дуже зручно.

Чим вам може допомогти розробка інтернет-магазину?

З його допомогою можна автоматизувати більшість бізнес-процесів. Продуманий каталог допоможе легко орієнтуватися у вашому асортиментах. Відвідувачі зможуть порівнювати товари один з одним. За допомогою «розумних» фільтрів можна легко здійснити вибірку товарів за необхідними критеріями.

Створення інтернет магазину під ключ дозволить вам здійснювати відпуск товарів без участі ваших продавців, тому що відвідувачі зможуть легко оформити замовлення на обраний список товарів і оплатити його різними способами. Це зменшить видатки на штат ваших співробітників.

Крім того, ваші відвідувачі зможуть купувати товари в інтернет магазині навіть уночі, коли ваш персонал спить, що також дуже зручно.

Ми пропонуємо розробку інтернет магазину під ключ недорого

Для того, щоб створюваний інтернет магазин працював ефективно ми закладаємо в його розробку наступні складові:

Скільки варто створити інтернет магазин під ключ?

Щоб довідатися точну вартість створення інтернет-магазину — звертайтеся до нас за телефонами +38 067 280 18 30, +38 095 947 70 53 або залишіть заявку в нас на сайті.Що включає інтернет магазин?

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua