сТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Сьогодні багато компаній створюють корпоративні сайти, щоб відкрити своє представництво в мережі інтернет. Це гарна можливість донести інформацію про компанію, товари, послуги й багато іншого.

Які завдання вирішує корпоративний сайт?

Як правило, корпоративні сайти розробляють із метою зміцнення іміджу компанії, виходу на регіональні ринки, формування статусу експерта в тієї або іншій області. Такі сайти виходять досить великими й несуть у собі безліч можливостей.

Також корпоративні сайти створюють для забезпечення всією необхідною інформацією дилерів. Найчастіше на них є різні закриті розділи, більші каталоги продукції, корисні статті й багато чого іншого.

Не тільки великим компаніям необхідна розробка корпоративного сайту під ключ. Такі сайти дають можливість навіть невеликої компанії створити враження у відвідувачів сайту, що це сайт серйозної компанії. Це говорить про серйозні наміри, що у свою чергу підвищує довіра до неї.

Що включає корпоративний сайт?

Ціни на створення корпоративного сайту під ключ

Щоб довідатися точну вартість створення корпоративного сайту — звертайтеся до нас за телефонами +38 067 280 18 30, +38 095 947 70 53  або залишіть заявку в нас на сайті.

 

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua