СТВОРЕННЯ САЙТІВ ВІЗИТОК

Ви прагнете створити сайт, але у вас невеликий бюджет або ви не впевнені, що отримаєте очікуваного результату або просто прагнете спробувати?

Створення сайту візитки « під ключ» коштує недорого. Тим самим ви можете не побоюватися, що витратите багато грошей. У кожному разі, зробивши сайт візитку ви зможете одержати гарний результат, тому що згідно зі статистикою інтернет аудиторія стрімко росте й усе більше людей шукають товари й послуги в інтернеті.

Чому компанії замовляють сайт візитку під ключ?

Насамперед це компанії, у яких ще немає власного сайту. Вони не мають досвіду в інтернет-маркетингу. Через дорожнечу й слабку ефективність інших способів реклами побоюються витратити гроші й час даремно. Саме тому вони замовляють створення сайту візитки.

На такому сайті ви зможете розмістити контактну інформацію про вашу компанію, інформацію про товари й послуги, фото товарів або результатів послуг, організувавши фотогалерею.

Сайт візитка виходить невеликим і його легко підтримувати, саме тому він коштує недорого.

Які завдання допоможе розв'язати створення сайту візитки?

Для більшості компаній розробка сайту візитки  - це недорогий спосіб залучення клієнтів. Дозволяє заявити про себе, товари й послуги.

Якщо сайт візитку зробити правильно, то це полегшить роботу ваших менеджерів по продажах, тому що більшу частину їх роботи сайт зробить за них. Їм доведеться всього лише вчасно відповідати на дзвінки й вчасно обробляти заявки із сайту візитки. Тим більше, якщо ви надаєте складні послуги або продаєте технічно складні товари.

Правильно подана інформація на сайті, зручна навігація й викликаючий довіру сайт зроблять половину справи.

Що включає сайт візитка?

Вартість створення сайту візитки?

Щоб довідатися точну вартість створення сайту візитки — звертайтеся до нас за телефонами +38 067 280 18 30, +38 095 947 70 53  або залишіть заявку в нас на сайті.

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua