Як ми працюємо

1

Консультації. Договір.

Ми чітко і прагматично усвідомлюємо поставлені перед нами завдання. Завжди впевнені в тому, що ми можемо і вказуємо на те, що зробити не можемо. Скільки коштує розробка сайту, які завдання перед нами стоять, які терміни. Переговори про створення сайту - процес, в якому вже починають народжуватися креативні ідеї. Перед замовником формується план майбутніх робіт (технічне завдання) і кошторис. Укладається договір і виставляється рахунок на передоплату.

  • Стандартна передоплата на розробку 30%
  • Ми працюємо як по готівковому та і по безготівковому розрахунку
2

Концепція. Інтерфейс.

Етап проектування пов'язаний з розробкою оптимальної схеми сайту, виходячи з поставлених завдань. Ми детально з'єднуємо всю картину в певному наборі цілей, елементів і загального юзабіліті. На підставі схеми затверджується конструкція проекту і можна переходити до розробки дизайну та верстки сторінок.

Юзабіліті
Aдаптація
Головна
Контент
3

Дизайн, Верстка, Код

Ця частина процесу, коли відбувається саме реалізація всього задуманого. Стратегія, яка втілюється в візуалізації і трансформується в кінцевий продукт. Дизайни під гаджети зводяться разом, в гнучку верстку, формується адміністрування для управління контентом, додаються сервіси дзвінків, зворотного зв'язку з клієнтами і трохи маркетингових елементів.

Дизайн

Верстка

Програмування

4

Запуск і тестування

Сирий продукт важливо контролювати в процесі запуску. Ми включаємо процес налагодження в фіналі виробництва і займаємося тестуванням сайту на хостингу. Важливий момент перед здачею проекту.

5

Sео-оптимізація

Після створення сайту і перевірки на повну працездатність, настав час оптимізації сайту. Це потрібно для того, щоб пошуковики, такі як Яндекс і Google, могли знайти ваш сайт. На цьому етапі ми складаємо семантичне ядро, в якому будуть прописуватися всі найбільш пріоритетні ключові слова і готується матеріал до пошукової видачі.

В результаті роботи, ви, отримаєте оптимізований сайт, який буде приводити вам відвідувачів, які проявляють інтерес до ваших товарів і послуг.

Контакти

Відправити

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Білогірська 18Б
(офіс VivatService)

 

 

Контактні телефони:

+38 (067) 280-18-30
+38 (095) 947-70-53

 

email:

admin@zavel.com.ua
zakaz@zavel.com.ua